volga nuoma vilniuje

Retro automobilis VOLGA

Senovinis „limuzinas“ GAZ 21 VOLGA. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems išskirtinumą. Tai vienintelis automobilis visame Vilniuje, kurį galite išsinuomoti jau dabar, automobilis gali būti pristatytas į bet kurį Lietuvos miestą. Turime ne vieną šios markės automobilį, todėl galėsime sudaryti visą kortežą iš kelių volgų.

Stilingas limuzino klasės – RETRO automobilis GAZ 21 VOLGA – tai jūsų šventės puošmena. Retro automobilis VOLGA laukia jūsų!

vestuviu transportas

Mercedes Viano nuoma

Pas mus rasite ne tik limuzinų nuomą vestuvėms, mes taip pat pasirūpinsime ir jūsų svečiais juos pavežėdami su 6 vietų juodos spalvos VIP klasės mersedesu VIANO. Šis automobilis yra puikiai prižiūrėtas. Čia rasite odinį saloną, oro kondicionieriu, garso aparatūra ir MP3 grotuvų. Mes siūlome ne tik išsinuomoti prabangų limuzino klasės automobilį, bet taip pat ir pasirūpinsime automobilių ar limuzinų papuošimu už specialią kainą.

Vestuvių transportas jūsų šventei, skambinkite mums jau dabar:

+370 60 30 3000

Lexus ls automobilis

Lexus LS automobilis

Mes galime jums pasiūlyti ne tik limuzinų nuoma, mes taip pat turime ir prabangių LEXUS LS automobilių skirtų jaunavedžiams. Jūsų vestuvės gali tapti išskirtinės, patikėkite savo šventę mums ir mes pasirūpinsime, kad jūsų kelionė vestuvių metu bus saugi, patikima ir komfortabili. Mūsų nuomojamo LEXUS LS automobilio komplektacija yra pati aukčiausia. Automobilis yra prailgintas, todėl galėsite ištiesti kojas ir keliauti su mūsų limuzinų klasės automobiliu. Pas mus galite užsakyti ne tik patį automobilį ar limuziną, mes taip pat užsiimame automobilių ir limuzinų papuošimu, skambinkite dabar ir rezervuokite automobilį ar limuziną savo šventei jau dabar! ( Galime sudaryti visą automobilių kortedžą )

limuzinu nuoma

6 vietų Lincoln juodas limuzinas

6 vietų juodos spalvos limuzino nuoma LINCOLN. Limuzine įrengta Premium sound garso sistema, taip pat jūsų patogumui įdiegta: CD, USB, SD, MP3, DVD, TV. Limuzinu rūpinasi tikri savo srities profesionalai, todėl limuzine rasite švarų ir tvarkingą odinį saloną, du mini barus, kuriuose rasite  taures šampanui ir grafinius jūsų stipriesiems gėrimams. Į limuzino nuoma yra įskaičiuotas ir kuro mokestis, naudojantis 6 vietų lincoln limuzinu suteiksime specialias sąlygas limuzino papuošimui.

Visi limuzinaivestuvems.lt limuzinai yra pilnai atnaujinti ir reguliariai prižiūrime, todėl keliaudami su mūsų limuzinu galėsite būti tikri, kad jūsų kelionė bus saugi ir smagi.

Skambinkite dabar ir pasinaudokite geriausiu mūsų pasiūlymų jau dabar. Mūsų limuzinų nuoma pati profesionaliausia visoje Lietuvoje!

limuzinas vestuvems

14 Vietų Lincoln juodas limuzinas

Klasikinio stiliaus, vienintelio Vilniuje, juodo 14 vietų LINCOLN TOWN CAR limuzino nuoma visoje Lietuvoje. Limuzine rasite: barą, odinį saloną, tonuotus limuzino stiklus, neoninį limuzino salono apšvietimą, lazerius, šviesos efektus, limuzininę premium sound sistemą, subvuferį, stroboskopą, telefoną skirtą susisiekti su limuzino vairuotoju, besikeičiančias limuzino apšvietimo spalvas, limuzinui skirtą mini barą su šampano ir viskio taurėmis. Į limuzino nuomos kainą yra įskaičiuoti visi priedai. Pasinaudokite šiuo puikiu limuzinų nuomos pasiūlymu jau dabar ir gaukite išskirtinę nuolaidą limuzino nuomai!

limuzino nuoma

10 vietų Lincoln limuzino nuoma

10 vietų balto juodu stogu limuzino nuoma, tai nedidelis limuzinas, kuriame rasite daugybę privalumų. Mes galime garantuoti, kad pasirinkus šio limuzino nuoma Jūs liksite patenkinti, nes šis limuzinas turi pilną komplektaciją: Premium sound limuzinų garso sistemą, vidinis telefonas susisiekimui su limuzinu vairuotojais, odinį saloną, mini barą, MP3 grotuvą, kondicionierių, užsklanda nuo limuzinų vairuotojų, šampano ir viskio taures, šviesos muziką,  taip pat yra galima ir papuošimų nuoma.  Pasinaudokite šiuo limuzinų nuomos pasiūlymu jau dabar ir gaukite geriausią nuomos kainos pasiūlymą.

limuzinas

14 vietų Lincoln limuzinas

14 vietų  balto juodu stogu LINCOLN TOWN CAR limuzino nuoma. Limuzine rasite: LED LCD TV, CD, MP3, DVD, USB, SD, Premium sound garso aparatūra,  limuzine įrengti net 2 barai, odinis salonas išdėstytas salomis, telefonas susisiekt su vairuotoju, tamsinti stiklai, šampano taurės, viskio stiklinės, viskio grafinai, ledo dėžės šampanui, užsklanda nuo vairuotojo, veidrodinės lubos su žvaigždutėm, neoninis įvairių spalvų salono apšvietimas, lazerių efektai, stroboskopai ir t.t. Pasirinkę šį limuziną liksite nustebinti, tai vienas populiariausių mūsų nuomojamų limuzinų. Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu ir išsinuomokite limuziną jau dabar.

Limuzinas – tai jūsų svarbi šventės dalis!

14v Lincoln limuzinas

Balto 14 vietų Lincoln limuzino nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Limuzine rasite: odinis salonas, baras, neoninis kelių spalvų salono ir baro apšvietimas, gera audio sistema, lazeriai, stroboskopai, kondicionierius, šampano taurės, viskio stiklinės ir grafinai, šaldytuvas ir t.t. Patys geriausi limuzinu nuomos pasiūlymai laukia jau dabar, skambinkite nurodytais kontaktiniais telefono numeriais ir gaukite geriausią limuzinų nuomos pasiūlymą šiandien.

Limuzinas lincoln

Limuzinas LINCOLN NAVIGATOR

16 vietų limuzino nuoma: LINCOLN NAVIGATOR limuzinas, kuriame rasite daugybę privalumų: LED LCD TV, CD, MP3, DVD, USB, SD, Premium sound garso aparatūra, didelis baras, odinis salonas, tamsinti stiklai, šampano taurės, viskio stiklinės, viskio grafinai, ledo dėžės šampanui, užsklanda nuo vairuotojo, veidrodinės lubos su žvaigždutėm, neoninis įvairių spalvų limuzino salono ir baro apšvietimas, lazerių efektai, stroboskopai ir t.t. Tai vienas populiariausių limuzinų tarp jaunavedžių, paskubėkite ir pasinaudokite puikiu limuzino nuomos pasiūlymu jau dabar.

Limuzino Ford excurson nuoma

FORD EXCURSION limuzinas

Siūlome Jums 23-jų  vietų baltą Ford EXCURSION limuziną. Limuzinas su oro kondicionierium, gera garso aparatūra, Jūsų pageidaujama muzika, odiniu salonu, 2 barai, šampano taurės, viskio stiklinės, TV, DVD, CD, MP3, įvairių spalvų salono ir barų apšvietimais, lazeriai.Pas mus galite užsisakyti ir limuzino papuošimus, kurie bus pristatyti kartu su limuzinu. Modernus limuzinas laukią jūsų, tik pas mus rasite pačią pigiausią limuzinų nuomą šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir aplinkiniai rajonai!.