limuzinas

Pirmosios vestuvės

Pirmosios vestuvės kuriose puikavosi mūsų prabangūs limuzinai įvyko lygiai prieš 10-imt metų. Tai buvo vienas didesnių iššukių mūsų įmonei, kuri dar tik buvo pradėjusi kurtis. Mes tuo metu turėjome tik 3 limuzinus, kurie buvo tik ką nupirkti.

Pirmieji Lietuvoje įsigijome 16-24 vietų limuzinus, kurie buvo pritaikyti didelėms vestuvėms, o būtent teko dalyvauti pirmose vestuvėse, kuriose buvo panaudoti visi mūsų didieji limuzinai. Tuo metu šventėje dalyvavo daugiau nei 100 žmonių, todėl užsakovams prireikė visų mūsų turimų limuzinų. Žinoma tuo metu tokiems išskirtiniams klientams pritaikėme puikias nuomos sąlygas.  Kiekvienas limuzinas buvo išskirtinas paruoštas prieš pat šventę, pilnai sutvarkyta limuzinų pakaba, salonas, mini baras, garso aparatūra. Prieš kiekvieną nuomą mūsų limuzinams yra atliekamas pilnas techninis aptarnavimas, taip pat yra pilnai dezinfekuojamas limuzinų vidus, kad mūsų klientai būtų patenkinti.

Pirmoji vestuvių šventė buvo nepriekaištinga, viskas vyko sklandžiai ir užtikrintai ir būtent nuo šios dienos ( 2005m Rugpjūčio 24 d) išsikėlėm sau naują tikslą – tapti lydėriaujančią limuzinų nuomos įmonę visoje Lietuvoje!

Praėjus lygiai 10-imt mėtų, nuo pirmųjų mūsų limuzinų nuomos , mes galime pasigirti, kad mūsų limuzinų nuoma tapo viena populiariausių ir patikimiausių ne tik Lietuvoje, bet artimame užsienyje. Mūsų limuzinų parkas tapo 10-imt kartų didesnis. Nuo šiol mes nuomojame ne tik prabangiausius limuzinus, bet ir išskirtinius automobilius, kurie yra skirti ne tik jauniesiems, bet ir visiems svečiams. Savo klientų patogumui galime pasiūlyti labai didelį skaičių automobilių ir limuzinų, kurių nuomos sąlygos yra pačios geriausios rinkoje.

Limuzinų nuoma – tai pagrindinė mūsų veiklos sritis, tačiau mes stipriai tobulėjame ir plečiamės, atliekame ne tik limuzinų nuomos paslaugos, bet ir turime profesionalią limuzinų dekoruotojų komandą.

Komentarai yra išjungti