limuzinas

Spalio mėnesio limuzinų nuomos pasiūlymai!

Sveikiname visus sulaukus vieno gražiausių mėnesių – SPALIO. Tai mėnuo kurio metu gamta apsinuogina, medžiai tampa rudi ir pameta savo lapus. Daugumą iš mūsų apima nostalgiški jausmai, norisi po vasaros darbų pailsėti namuose.. Tačiau limuzinasvestuvems.lt komanda siūlo nepulti į rudeninę depresiją ir pasinaudoti išskirtinias limuzinų nuomos pasiūlymais!

Šiuo metu taikome nuolaidas šių limuzinų nuomai:

Limuzino hummer nuoma

10 vietų Lincoln limuzino nuoma

6 vietų Lincoln juodo limuzino nuoma

14 vietų Baltas Lincoln limuzinas

Limuzinas Lincoln Navigator

Visiems šiems limuzinams šiuo metu taikome iki 30 % procentų nuolaidą! Skambinkite mums dabar telefonu  +370 60 30 3000  ir ištarkite specialų nuolaidos spaltažodį: „LIMUZINŲ NUOMA“ ir gaukite geriausią kainą jūsų pasirinkto limuzino nuomai!

  • Akcijos laikas ribotas, šis nuolaidos kodas galioja tik iki Lapkričio 1 dienos.

Beje visiems mūsų Facebook draugams taip pat taikome išskirtinias nuolaidas. Jums tereikia užsukti į mūsų Facebook puslapį , jį pamėgti ir automatiškai gausite papildomą 10 procentų nuolaidą visiems limuzinams, kurie yra pas mus. Limuzinasvestuvems.lt – tai viena kur rasite geriausią limuziną savo šventei! Limuzino nuoma dar niekada nebuvo tokia pigi!

AKCIJA: visą rudenį limuzinų nuoma iki 30% pigiau!

Jau įpusėjo rugsėjo mėnuo, todėl pats laikas būtų nustebinti savo visus klientus paskelbiant specialią akciją! Nuo šiandien taikome išskirtines nuolaidas visiems limuzinams visam rudeniui. Norint gauti specialią akciją jums tereikia paskambinti mums telefonu +370 60 30 3000 ir ištarti akcijos slaptažodį: „Rudens gerybės“ ir gausite specialią nuolaidą pasirinktam limuzinui.

Norime priminti, kad akcijos laikas yra ribotas, todėl paskubėkite pasinaudoti šiuo puikiu limuzinų nuomos pasiūlymų!

Ši akcija yra taikoma visiems mūsų limuzinams. Taip pat taikome specialias nuolaidas ir mūsų turimiems automobiliams.

limuzinai

2015 metų vasaros sezono limuzinų nuoma

2015 metų vasara prasidėjo ( tiksliau birželio 1 diena ) pirmadienį, todėl būtų sunku skaičiuoti limuzinų nuomos sezono pradžią nuo birželio pirmosios dienos, nes jau gegužės paskutinį savaitgalį turėjome pirmuosius vasaros sezono užsakymus, kuomet jau visi mūsų 11 limuzinų jau buvo užimti. Iš viso per 14-iką vasaros sezono savaitgalių mes atšventėm beveik 150 vestuvių švenčių, visi mūsų automobiliai ir limuzinai be išimčių buvo išnuomoti, todėl dirbome visu pajėgumu ir galime pasigirti didžiausias srautais visoje Lietuvoje.

Mūsų limuzinų nuoma dirbo ne tik savaitgaliais, tačiau turėjome nemažai užsakymų ir paprastomis darbo dienomis, kuomet buvo nuomojami ne tik limuzinai, bet ir retro automobiliai, kuriais džiaugėsi jubiliatai, jaunikiai ir kiti asmenys, kurie norėjo nuostabiai praleisti sau ypatingą dieną.  Savo limuzinus pristatydavome į įvairius Lietuvos kampelius, nuo pat Klaipėdos iki Vilniaus krašto.

Džiaugiamės, kad šį didįjį vasaros sezoną Jūs buvote kartu su mūsų limuzinų nuomos įmonę ir tikimės, kad nuostabiai praleidote savo šventę ir mes Jūsų nenuvylėm. Tačiau metai dar nesibaigė ir mes savo limuzinus nuo šiol nuomojame su išskirtinėmis nuolaidomis, todėl nepraleiskite progos ir pasinaudokite mūsų limuzinų nuoma jau dabar.

limuzinas

Pirmosios vestuvės

Pirmosios vestuvės kuriose puikavosi mūsų prabangūs limuzinai įvyko lygiai prieš 10-imt metų. Tai buvo vienas didesnių iššukių mūsų įmonei, kuri dar tik buvo pradėjusi kurtis. Mes tuo metu turėjome tik 3 limuzinus, kurie buvo tik ką nupirkti.

Pirmieji Lietuvoje įsigijome 16-24 vietų limuzinus, kurie buvo pritaikyti didelėms vestuvėms, o būtent teko dalyvauti pirmose vestuvėse, kuriose buvo panaudoti visi mūsų didieji limuzinai. Tuo metu šventėje dalyvavo daugiau nei 100 žmonių, todėl užsakovams prireikė visų mūsų turimų limuzinų. Žinoma tuo metu tokiems išskirtiniams klientams pritaikėme puikias nuomos sąlygas.  Kiekvienas limuzinas buvo išskirtinas paruoštas prieš pat šventę, pilnai sutvarkyta limuzinų pakaba, salonas, mini baras, garso aparatūra. Prieš kiekvieną nuomą mūsų limuzinams yra atliekamas pilnas techninis aptarnavimas, taip pat yra pilnai dezinfekuojamas limuzinų vidus, kad mūsų klientai būtų patenkinti.

Pirmoji vestuvių šventė buvo nepriekaištinga, viskas vyko sklandžiai ir užtikrintai ir būtent nuo šios dienos ( 2005m Rugpjūčio 24 d) išsikėlėm sau naują tikslą – tapti lydėriaujančią limuzinų nuomos įmonę visoje Lietuvoje!

Praėjus lygiai 10-imt mėtų, nuo pirmųjų mūsų limuzinų nuomos , mes galime pasigirti, kad mūsų limuzinų nuoma tapo viena populiariausių ir patikimiausių ne tik Lietuvoje, bet artimame užsienyje. Mūsų limuzinų parkas tapo 10-imt kartų didesnis. Nuo šiol mes nuomojame ne tik prabangiausius limuzinus, bet ir išskirtinius automobilius, kurie yra skirti ne tik jauniesiems, bet ir visiems svečiams. Savo klientų patogumui galime pasiūlyti labai didelį skaičių automobilių ir limuzinų, kurių nuomos sąlygos yra pačios geriausios rinkoje.

Limuzinų nuoma – tai pagrindinė mūsų veiklos sritis, tačiau mes stipriai tobulėjame ir plečiamės, atliekame ne tik limuzinų nuomos paslaugos, bet ir turime profesionalią limuzinų dekoruotojų komandą.

Limuzinų nuoma nuo šiol visoje Lietuvoje.

Teikti limuzinų nuomos paslaugas pradėjome teikti prieš 10-imt metų. Savo paslaugas iš pat pradžių plėtojome tik Vilniaus mieste, tačiau atsiradus didesniam klientų skaičių pradėjome svarstyti galimybę keltis ir į kitus miestus ir ten taip pat teikti limuzinu nuomos paslaugas.

Pirmiausiai pradėjome vykdyti limuzinų keliones į Kauną ir visame Kauno rajone. Pirmieji mūsų klientai liko patenkinti, nes mūsų limuzinai jiems pasirodė labai prabangūs ir patikimi, limuzinų vairuotojai linksmi ir profesionalūs. Taip pat iš kainos pusės mūsų klientams apsimoka nuomotis limuziną iš mūsų, kad mes atvyktumėme iš Vilniaus į Kauną visai dienai. Visuomet stengiames savo klientams pasiūlyti geriausias kainas.

Visai neseniai pradėjome su savo išskirtiniais limuzinais vykti ir į pajūrio pusę, kur savo klientams taip pat pasiūlome labai įvairius limuzinus. Mūsų limuzinų nuoma pasitiki jau daugiau nei 2000 skirtingų klientų iš įvairių šalies miestų. Taip pat dirbame ir Lenkijos regione, kur turime nemažai užsakymų.

Greitu metu planuojame ir vėl atnaujinti savo limuzinų parką, stengiamės, kad nuoma būtų patikima ir profesionali.

Atnaujintas limuzinų parkas

2010 metais visiškai atnaujinome savo turimų limuzinų parką. Nuo šiol pas mus galite rasti daugiau nei 10-imt skirtingų limuzinų, kurie yra pilnai paruošti eksploatacijai. Kiekviename mūsų limuzine yra įmontuota šiuolaikiška garso aparatūra, kurios dėka galėsite savo šventės metu jaustis puikiai ir girdėti savo mylimą muziką, nes čia jūsų laukia pritaikymas kompaktiniams diskams ir USB atmintinėms.

Mes ne tik atnaujinome savo limuzinų parką, bet ir papildėm savo limuzino klasės automobilių sąrašą, kuriame rasite daugybę mūsų turimų nuostabių automobilių. Visus mūsų limuzinus rasite šiame limuzinų nuomos sąraše.

Šiuo metu mūsų limuzinų nuomos sąraše rasite 11 automobilių, tačiau mūsų parkas yra nuolatos atnaujinamas ir mes galime pasiūlyti ne vieną tos pačios markės limuziną, todėl visuomet kreipkitės į mus ar galime jums pasiūlyti daugiau negu vieną tos pačios markės limuziną ir mes tikrai jūsų nenuvilsime!

Galime pasidžiaugti, kad atnaujinome ne tik limuzinų parką, bet ir lengvųjų automobilių sąrašą, kuriame rasite net ir stilingąją VOLGĄ.

Mes esame lankstūs ir prisitaikantys prie kiekvieno savo kliento, todėl nepraleiskite progos gauti geriausio pasiūlymo ir išsinuomokite savo svajonių limuziną jau dabar!