LimuzinasVestuvems.lt – tai įmonė kuri savo limuzinų parke turi daugiau nei 10-imt išskirtinių limuzinų. Kiekvienas mūsų limuzinas yra techniškai tvarkingas ir pilnai restauruotas. Mes visuomet stengiamės atnaujinti visus savo limuzinus, kad visi mūsų klientai gautų aukščiausią aptarnavimo ir komforto kokybę. Mūsų įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau limuzinų nuomos paslaugas teikiame ne tik Vilniaus mieste, bet ir visoje Lietuvoje. Kiekvienas limuzinas turi išskirtinę komplektaciją.

Limuzinų komplektacija:

  • Visuose limuzinuose įmontuoti MP3 grotuvai, kurie jums leis mėgautis Jūsų mėgstama muziką.
  • Odiniai salonai įrengti limuzinuose suteiksi pačią aukščiausią komforto klasę.
  • Kiekviename mūsų limuzine yra įrengti MINI barai, kurie leis kelionės metu atsigaivinti šalto šampano taure.
  • Įmontuoti telefonai susisiekti su limuzino vairuotoju.
  • Visuose limuzinuose yra įrengti oro kondicionieriai
  • Specialios užuolaidos kuriomis atskirti limuzinų vairuotojai nuo keleivių.
  • Išskirtinis apšvietimas kiekviename limuzine.

Visuose limuzinuose rasite ne tik šiuos privalumus, bet ir daugybę kitų, kurie padarys jūsų kelionę dar įsimintinesne. Kiekvieno limuzino kaina priklauso nuo limuzino dydžio ir komplektacijos. Limuzinas visuomet yra pristatomas į vietą iš anksto sutartu laiku. Vilnius – tai yra miestas, kuriame limuzino nuoma visuomet būna šiek tiek pigesnė, nes visi mūsų limuzinai yra įsikūrę šiame mieste.

Mes galime didžiuotis, kad jau daugiau nei 10-imt metų dirbame limuzinų nuomos srityje ir turime tik teigiamus savo klientų atsiliepimus, nes kiekvienas mūsų limuzinų vairuotojas yra tikras savo srities specialistas, kuris puikiai geba bendrauti ir padėti visais klausimais net ir išrankiausiems mūsų klientams.

Limuzinų nuoma Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevežys, Alytus ir kiti miestai!

Skambinkite mums jau dabar ir išsirinkite savo svajonių limuziną, kuriame puikiai praleisite laiką!

+370 60 30 3000