Limuzinų nuomos kaina priklauso nuo daugybės faktorių. Pirmiausiai yra atkreipiamas dėmesys į sezoną, vasaros metu yra didesnis užimtumas, todėl limuzinų kaina yra didesnė. Mes jums siūlome didžiulį limuzinų pasirinkimą todėl dėl kiekvieno limuzino nuomos reikia klausti individualiai. Taip pat limuzino nuomos kaina priklauso ir nuo savaitės dienos, nuomos trukmės, pageidaujamo limuzinų skaičiaus ir kitų faktorių.

Taip pat nuomos kaina priklauso kuriame mieste naudositės limuzino nuomos paslaugomis. Mes skaičiuojame pravažiuotą limuzino kilometrų skaičių ir paskaičiuojame tikslią kelionės limuzinu kainą.

Limuzino nuomos kaina prasideda nuo 30 eurų už valandą. ( limuzino nuomos laikas pradedamas skaičiuoti nuo limuzino atvykimo laiko )

Visi mūsų limuzinai yra nuomojami kartu su vairuotoju, todėl galėsite visiškai atsipalaiduoti kelionės metu ir nesukti galvos dėl galutinio kelionės tikslo.

www.LimuzinasVestuvems.lt – Tai pigi limuzinų nuoma visoje Lietuvoje, nepraleiskite progos gauti geriausią kainos pasiūlymą jau dabar!