Limuzinų nuoma nuo šiol visoje Lietuvoje.

Teikti limuzinų nuomos paslaugas pradėjome teikti prieš 10-imt metų. Savo paslaugas iš pat pradžių plėtojome tik Vilniaus mieste, tačiau atsiradus didesniam klientų skaičių pradėjome svarstyti galimybę keltis ir į kitus miestus ir ten taip pat teikti limuzinu nuomos paslaugas.

Pirmiausiai pradėjome vykdyti limuzinų keliones į Kauną ir visame Kauno rajone. Pirmieji mūsų klientai liko patenkinti, nes mūsų limuzinai jiems pasirodė labai prabangūs ir patikimi, limuzinų vairuotojai linksmi ir profesionalūs. Taip pat iš kainos pusės mūsų klientams apsimoka nuomotis limuziną iš mūsų, kad mes atvyktumėme iš Vilniaus į Kauną visai dienai. Visuomet stengiames savo klientams pasiūlyti geriausias kainas.

Visai neseniai pradėjome su savo išskirtiniais limuzinais vykti ir į pajūrio pusę, kur savo klientams taip pat pasiūlome labai įvairius limuzinus. Mūsų limuzinų nuoma pasitiki jau daugiau nei 2000 skirtingų klientų iš įvairių šalies miestų. Taip pat dirbame ir Lenkijos regione, kur turime nemažai užsakymų.

Greitu metu planuojame ir vėl atnaujinti savo limuzinų parką, stengiamės, kad nuoma būtų patikima ir profesionali.

Rašyti komentarą