Atnaujintas limuzinų parkas

2010 metais visiškai atnaujinome savo turimų limuzinų parką. Nuo šiol pas mus galite rasti daugiau nei 10-imt skirtingų limuzinų, kurie yra pilnai paruošti eksploatacijai. Kiekviename mūsų limuzine yra įmontuota šiuolaikiška garso aparatūra, kurios dėka galėsite savo šventės metu jaustis puikiai ir girdėti savo mylimą muziką, nes čia jūsų laukia pritaikymas kompaktiniams diskams ir USB atmintinėms.

Mes ne tik atnaujinome savo limuzinų parką, bet ir papildėm savo limuzino klasės automobilių sąrašą, kuriame rasite daugybę mūsų turimų nuostabių automobilių. Visus mūsų limuzinus rasite šiame limuzinų nuomos sąraše.

Šiuo metu mūsų limuzinų nuomos sąraše rasite 11 automobilių, tačiau mūsų parkas yra nuolatos atnaujinamas ir mes galime pasiūlyti ne vieną tos pačios markės limuziną, todėl visuomet kreipkitės į mus ar galime jums pasiūlyti daugiau negu vieną tos pačios markės limuziną ir mes tikrai jūsų nenuvilsime!

Galime pasidžiaugti, kad atnaujinome ne tik limuzinų parką, bet ir lengvųjų automobilių sąrašą, kuriame rasite net ir stilingąją VOLGĄ.

Mes esame lankstūs ir prisitaikantys prie kiekvieno savo kliento, todėl nepraleiskite progos gauti geriausio pasiūlymo ir išsinuomokite savo svajonių limuziną jau dabar!

Komentarai yra išjungti