limuzinai

2015 metų vasaros sezono limuzinų nuoma

2015 metų vasara prasidėjo ( tiksliau birželio 1 diena ) pirmadienį, todėl būtų sunku skaičiuoti limuzinų nuomos sezono pradžią nuo birželio pirmosios dienos, nes jau gegužės paskutinį savaitgalį turėjome pirmuosius vasaros sezono užsakymus, kuomet jau visi mūsų 11 limuzinų jau buvo užimti. Iš viso per 14-iką vasaros sezono savaitgalių mes atšventėm beveik 150 vestuvių švenčių, visi mūsų automobiliai ir limuzinai be išimčių buvo išnuomoti, todėl dirbome visu pajėgumu ir galime pasigirti didžiausias srautais visoje Lietuvoje.

Mūsų limuzinų nuoma dirbo ne tik savaitgaliais, tačiau turėjome nemažai užsakymų ir paprastomis darbo dienomis, kuomet buvo nuomojami ne tik limuzinai, bet ir retro automobiliai, kuriais džiaugėsi jubiliatai, jaunikiai ir kiti asmenys, kurie norėjo nuostabiai praleisti sau ypatingą dieną.  Savo limuzinus pristatydavome į įvairius Lietuvos kampelius, nuo pat Klaipėdos iki Vilniaus krašto.

Džiaugiamės, kad šį didįjį vasaros sezoną Jūs buvote kartu su mūsų limuzinų nuomos įmonę ir tikimės, kad nuostabiai praleidote savo šventę ir mes Jūsų nenuvylėm. Tačiau metai dar nesibaigė ir mes savo limuzinus nuo šiol nuomojame su išskirtinėmis nuolaidomis, todėl nepraleiskite progos ir pasinaudokite mūsų limuzinų nuoma jau dabar.

Rašyti komentarą